دمپایی ماساژوری
دمپایی ماساژوری

دمپایی ماساژوری

نام محصول دمپایی ماساژوری وزن خالص 365 گرم وزن ناخالص 377 گرم سایز تک‌سایز (قابل استفاده از سایز 38 تا 42) ویژگی چپ و راست ندارد. ابعاد بسته‌بندی 38x25x8 سانتی‌متر

10,000 تومان
مقایسه کالا
افزودن به سبد خرید

توضیحات

دمپایی ماساژوری  یک دمپایی اسرار آمیز ماساژوری است که بر اساس دانش و اعتقاد طب سنتی چین باستان تولید شده است. این دمپایی ضمن ظاهر شکیلی که دارد، ماساژوری عالی برای تقویت پاها و هم‌چنین بهبود عملکرد کل بدن است. لازم به ذکر است که این نوع از دمپایی بیش از 2000 سال قبل و بر اساس نظریه مرموز طب سنتی چینی اختراع شده است.

بر اساس نظریه طب سنتی چینی، پیر شدن بدن با پیر شدن پاها شروع می شود. لذا به آسانی و تنها با نگاه کردن به گام‌های فرد، می‌توان به سلامت یا عدم سلامت او پی برد .اگر فردی آهسته و یا غیر پیوسته گام بردارد، احتمالا ضعیف و یا بیمار است و اگر سریع و پیوسته قدم بردارد، احتمالا سالم و سرحال است. بنابراین برای قوی و سالم نگه‌داشتن بدن،  باید ابتدا پاهایمان را قوی وسالم نگه داریم. در کف پا 68 نقطه حساس (مرکز بازتابی) وجود دارد که با عملکرد ارگانهای مختلف بدن مرتبط است. اگر افراد تحرک کمی داشته باشند، این مراکز بازتابی شروع به پیر شدن کرده و متعاقب آن سایر ارگانها و کل بدن شروع به پیر شدن می کند.

درهر لنگه این دمپایی 81 برجستگی استوانه‌ای با اندازه و طول‌های مختلف وجود دارد که می تواند تمام مراکز بازتابی در کف پا را تحت تاثیر قرارداده و بنابر این عملکرد تمام ارگانهای بدن را بهبود بخشد!

تنها با پوشیدن این دمپایی می‌توانید کف پاهای خود را ماساژ دهید و از مزایای ذکر شده بهره‌مند گردید.

  • در رنگ های متنوع و شاد
  • ساخته‌شده از مواد بادوام و شفاف
  • مناسب برای هدیه به پدر ، مادر، همسر، بستگان و دوستان

 

دستور العمل استفاده :

1. قبل از استفاده توجه کنید که هر دو لنگه این دمپایی یکی است و چپ و راست ندارد.

2. در 3 هفته اول بیش از 5 مرتبه در روز و بیش از 30 دقیقه در هر دفعه از این دمپایی استفاده نکنید. پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد، به هر میزان که مایل باشید می‌توانید از این دمپایی استفاده کنید و ماساژ پاهایتان لذت ببرید.

3. در هفته‌های اول، احساس سوزش در پاها طبیعی خواهد بود اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب به استفاده از این دمپایی ادامه دهید. مطمئنا پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد، از خریدتان لذت خواهید برد

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.